Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22925
Stary 02.03.2013, 20:28
gdyby nasi z BOTem nie razili nieskutecznością mogli wywiezc z Bełchatowa komplet punktów! u nas kuleje przód w większości i mam nadzieję że Małecki z Boguskim coś ruszą!
Odpowiedz cytując