Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
Od: 10.2009
Offline
#
22923
02.03.2013, 20:26
Teraz wiele zależy od naszego meczu z Podbeskidziem , jeśli wygramy to przy tej lidze można powalczyć o wyższe miejsce w tabeli , jeśli przegramy czeka nas prawdziwy bój o utrzymanie bo z tego co widzę GKS i Podbeskidzie nie złożyli broni .
Squirtle88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Squirtle88
Znajdź inne posty napisane przez Squirtle88