Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22923
Stary 02.03.2013, 20:26
Teraz wiele zależy od naszego meczu z Podbeskidziem , jeśli wygramy to przy tej lidze można powalczyć o wyższe miejsce w tabeli , jeśli przegramy czeka nas prawdziwy bój o utrzymanie bo z tego co widzę GKS i Podbeskidzie nie złożyli broni .
Odpowiedz cytując