Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22922
Stary 02.03.2013, 20:25
Porazka z Korona, remis z GKS-em . Wnioski? Kazdy moze powalczyc z Legia, a co za tym idzie raczej o mistrzostwie moga zapomnieć. Kolejny sezon Sląsk niech ciśnie tak dalej, to spoikojnie obroni MP.
Odpowiedz cytując