Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22920
Stary 02.03.2013, 20:13
filemon napisał(a):Wyświetl post
jeszcze II połowa, bez podniety (jeszcze )
Ja się nie podniecam i (wbrew pozorom) nie kpię z Legii. To - jak na polskie warunki - dobrze poukładany klub i porządna drużyna.

Kpię ze Stanowskiego i jego chłopaczków, bo te ich podniety nad "mistrzowską Legią" są żenujące. W poprzednim tygodniu przeprowadzili wywiad z prezesem Śląska w którym odpytywali go jak uczniaka jak on w ogóle śmie twierdzić, że walczą jeszcze o mistrzostwo. Przecież to Legia się wzmocniła, zabrali im Jodłowca, są już praktycznie koronowani etc. Za sam ton dałbym przeprowadzającemu z liścia...

Kilka godzin po opublikowaniu wywiadu jasne stało się jedno - WKS odrobił do Legii trzy punkty. Ma cztery straty.

Ta "piłkarska wyrocznia" (niestety - również dla wielu kibiców Wisły) jest w mojej ocenie zwyczajnie żenująca. A szydzenia z Kulawika w ten sposób pewnie nigdy im nie zapomnę. Nie napiszę co naprawdę sądzę o Stanowskim i reszcie przydupasów, bo to by się kwalifikowało na proces o zniesławienie. Pozostanę przy jednym słowie: "żenada".

EDIT: Nie pamiętam takiego spektakularnego .......nięcia balonu od czasu, kiedy reszta ligi oglądała plecy Reissa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2013 o godz. 20:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując