|
Oglądając wczoraj Amikę z Groclinem a dzisiaj Legię z Bełchatowem przerażenie bierze jak się widzi jak nędzny poziom prezentują drużyny z czołówki tabeli. Forumowi spece pisali niedawno coś o odjeżdżaniu Legii ale chyba chodziło im o PKS-em na Grajewo.
Nie zdziwię się jak zaraz na fotel lidera wyskoczy Górnik. Mam nadzieję, że Śląsk pójdzie za ciosem bo wśród takich drużyn ma coraz większe szanse na obronę MP.
|