Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22919
Stary 02.03.2013, 20:08
Oglądając wczoraj Amikę z Groclinem a dzisiaj Legię z Bełchatowem przerażenie bierze jak się widzi jak nędzny poziom prezentują drużyny z czołówki tabeli. Forumowi spece pisali niedawno coś o odjeżdżaniu Legii ale chyba chodziło im o PKS-em na Grajewo.
Nie zdziwię się jak zaraz na fotel lidera wyskoczy Górnik. Mam nadzieję, że Śląsk pójdzie za ciosem bo wśród takich drużyn ma coraz większe szanse na obronę MP.
Odpowiedz cytując