|
Ja nic nie będę przewidywał. Fakt jest taki, że z taką grą w takiej lidze to każdy wynik z naszym udziałem jest możliwy. Biorąc pod uwagę proste fakty to Jagiellonia jest jednak klubem który dostał w łeb od Podbeskidzia i od Wisły.
Z drugiej strony Podbeskidzie jest napewno motorycznie lepiej przygotowane niż Wisła. Zwycięstwo trzeba będzie mocno wybiegać. Grajac z podpartymi boczkami tego nie wygramy.
Prawie offtopowo to zaskoczony byłem całkiem przyzwoitą jak na tą grę frekwencją na meczu PP w czwartek.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|