Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 02.03.2013, 15:12
Ruch zgarnia właśnie 3 punkty, więc możemy być pewni, że Podbeskidzie będzie gryzło trawę i zrobi wszystko żeby wygrać, bo inaczej 9pkt straty im się robi i liga ucieka.
Odpowiedz cytując