|
Dla Podbeskidzia to będzie mecz o życie, bo jak przegrają, to już pozostanie im tylko liczyć na potknięcia Ruchu. Przykro to pisać, ale Wisła jest na ten moment 13. w tabeli i z kim ma Podbeskidzie wygrać jak nie z rywalem z dolnych rejonów tabeli. Liczę jednak, że piłkarze się zmobilizują i będą gryźć trawę przez cały mecz. Stawiam 1-0 po golu Genkova.
|