Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.03.2013, 11:17
Jeśli chcemy mieć spokojną wiosnę to należy wygrać z Podbeskidziem . Mam nadzieję, że piłkarzyki przynajmniej przyłożą się do meczu jak było to w czwartek. Ogólnie dałbym ten sam skład co był w Pucharze Polski
Odpowiedz cytując