domin_czyzyny napisał(a):

|
Po pierwsze baza w Myslenicach to strzał w stopę wobec młodych z Krakowa, których przejmie ta ży....ka k....a.
|
Ale mi się wydaję, że tylko pierwsza drużyna (i ew. MESA) będzie ćwiczyć na obiektach Dalinu, a młodziki dalej w Krakowie.