Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20879
Stary 02.03.2013, 10:41
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Niby macie rację, że to pójście na łatwiznę, ale z drugiej strony, lepiej, żeby ćwiczyli na porządnych (?) boiskach Dalinu, niż na tym naszym pastwisku.
Zgodzilbym sie tylko w przypadku gdyby to było na okres budowy nowej bazy na Reymonta22.
Po pierwsze baza w Myslenicach to strzał w stopę wobec młodych z Krakowa, których przejmie ta ży....ka k....a. A po drugie nasz prestiż spadnie jako klubu z Krakowa.

Tak naprawdę te pomysły są groźniejsze niż spadek czy odejście Cupiala!
Wobec tego SKWK powinno być stanowcze. Wisla Kraków to klub z Krakowa i dla mieszkańców Krakowa.
Odpowiedz cytując