Wyświetl pojedynczy post
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20877
Stary 02.03.2013, 08:36
Typowe pójście na łatwiznę. Tak samo się robi gdy trzeba zgłosić ileś tam grup młodzieżowych aby dostać licencję na grę w ekstraklasie. Po prostu przejmuje się (wypożycza) cale roczniki z innych klubów.
Broń Boże polską piłkę przed takim myśleniem jak u Cupiała.
Odpowiedz cytując