Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 02.03.2013, 08:34
Panowie Borski i Gil - paradoksalnie nasi sędziowie międzynarodowi to dla mnie najgorsze sędziowskie cymbały, albo szumowiny. W zależności od tego czy wielbłądy co mecz są świadome czy nie. Co do meczu: jeśli zagramy tak jak w pierwszej połowie z Jagą, to przynajmniej nie przegramy. Chodzi o to, że Podbeskidzie wyjdzie agresywnie i wysoko. Cóż oni mogą przeciwstawiać co mecz jeśli nie walkę i agresję? Jeśli zagramy tak jak w Bełchatowie, dystans pomiędzy nami a Bielskiem zmniejszy się o 3 punkty.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując