Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20875
Stary 01.03.2013, 17:55
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Zgodzę się z tym. Oczywiście siedziba klubu nadal na R22. Tylko treningi odbywałyby się w Myślenicach. Większość klubów piłkarkich swoje centra treningowe ma poza swoim macierzystym miastem.
Ale my mamy miejsce na kilka boisk na R22. Po co na sile wyjeżdżać 30 km od miasta ?
Te boiska powinny być szczególnie dla dzieci i nastolatków z Krakowa. Bo jesli beda w Myslenicach to większość rodziców będzie wysyłać dzieciaki na Wielicka lub na Suche Stawy.... A tego nie chcemy.
Odpowiedz cytując