Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20873
Stary 01.03.2013, 16:23
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Najprawdopodobniej Wisła ma przenieść swoją bazę treningową do Myślenić, na obiekty treningowe Dalinu. Stadion na R22 ma być wynajmowany tylko na mecz. Podobno dziś się toczą tozmowy z burmistrzem miasta.
miejsce WISŁY KRAKÓW jest na R22 !
Siedziba i część boisk sportowych powinna być tutaj. Akademia z internatem to kwestia do dyskusji.

Czyżby czerwony ż.d Majchowski będzie skakał z radości ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.03.2013 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując