arth_ur napisał(a):

|
Najprawdopodobniej Wisła ma przenieść swoją bazę treningową do Myślenić, na obiekty treningowe Dalinu. Stadion na R22 ma być wynajmowany tylko na mecz. Podobno dziś się toczą tozmowy z burmistrzem miasta.
|
miejsce WISŁY KRAKÓW jest na R22 !
Siedziba i część boisk sportowych powinna być tutaj. Akademia z internatem to kwestia do dyskusji.
Czyżby czerwony ż.d Majchowski będzie skakał z radości ?