Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
1253
01.03.2013, 14:30
Zgadzam się, to nie Kulawik jest dobrym trenerem tylko Jagielonia jest słaba o jej defensywie już nie wspominając
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94