Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26909
Stary 01.03.2013, 12:07
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie ludzie


Bardzo ważna sprawa!!

Gdzie w Krakowie dostanę sie jeszcze na studia? Zależy mi na legitymacji i jak najniższej opłacie manipulacyjnej.
obojetnie jaki kierunek liczą się te dwie rzeczy i przede wszystkim czas.

podzwon te 2 miejsca: WSZIB oraz Wyzsza Szkola Zarzadzania na Glowackiego
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując