Wyświetl pojedynczy post
ekspiret
Junior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8057
Stary 01.03.2013, 11:28
arti napisał(a):Wyświetl post
Jest paru grajków z potencjałem i w dobrym wieku, ale niestety nie ma takiej paki albo nie chodzi to tak jak za Engela jesień 2000-2001, Janasa w 2004 i 5 czy przez rok u Bena. I nie bardzo mam pomysł co by tu zrobić żeby zaskoczyło jak wtedy.
Lewy zły, ale jak nie on to kto?
Osobiście uważam, że gra na 2 napastników sprawiłaby, że Lewy zacząłby strzelać te gole i grać tak jak może. Tylko kto miałby być tym drugim (najlepiej o trochę innych parametrach - mniejszy, szybszy, sprytniejszy... szkoda, że Franek nie ma z 10 lat mniej...)?
Ponadto taki drugi Kuba na lewe skrzydło i Szymek (Wolski?) na pozycję 10 potrzebny na wczoraj.
Póki co nie widzę nas na MŚ w Brazylii

Jak dla mnie to kadra tamta od tej dzisiejszej różni się tym, że tamtym chciało się przede wszystkim grać dla reprezentacji oraz byli bardziej zgrani
Odpowiedz cytując