arti napisał(a):

Jest paru grajków z potencjałem i w dobrym wieku, ale niestety nie ma takiej paki albo nie chodzi to tak jak za Engela jesień 2000-2001, Janasa w 2004 i 5 czy przez rok u Bena. I nie bardzo mam pomysł co by tu zrobić żeby zaskoczyło jak wtedy.
Lewy zły, ale jak nie on to kto ?
Osobiście uważam, że gra na 2 napastników sprawiłaby, że Lewy zacząłby strzelać te gole i grać tak jak może. Tylko kto miałby być tym drugim (najlepiej o trochę innych parametrach - mniejszy, szybszy, sprytniejszy... szkoda, że Franek nie ma z 10 lat mniej...)?
Ponadto taki drugi Kuba na lewe skrzydło i Szymek (Wolski?) na pozycję 10 potrzebny na wczoraj.
Póki co nie widzę nas na MŚ w Brazylii
|
Jak dla mnie to kadra tamta od tej dzisiejszej różni się tym, że tamtym chciało się przede wszystkim grać dla reprezentacji oraz byli bardziej zgrani