Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 01.03.2013, 11:08
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Boguś wyrasta na lisa pola karnego, sami widzicie ile daje drużynie dobry snajper.Zespół może grać słabo ale jak ma przytomnego pod bramką napastnika to punkty zdobywa.Oby tak dalej !!

Kosa wiele biegac nie musi w naszej słabej lidze, byle tylko Rafałowi podania na nos pod bramke kierował i bedzie dobrze
No fakt. Wczoraj przy drugiej bramce Kosa podał do Rafała genialnie. Podanie było mierzone, wysokość piłki idealna, siła też wyważona. Po meczu Kosa w wywiadzie powiedział, że tak właśnie chciał.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując