AYALA napisał(a):

Boguś wyrasta na lisa pola karnego, sami widzicie ile daje drużynie dobry snajper.Zespół może grać słabo ale jak ma przytomnego pod bramką napastnika to punkty zdobywa.Oby tak dalej !!
Kosa wiele biegac nie musi w naszej słabej lidze, byle tylko Rafałowi podania na nos pod bramke kierował i bedzie dobrze
|
No fakt. Wczoraj przy drugiej bramce Kosa podał do Rafała genialnie. Podanie było mierzone, wysokość piłki idealna, siła też wyważona. Po meczu Kosa w wywiadzie powiedział, że tak właśnie chciał.