mistico napisał(a):

|
Kulawik nadaje się do zmiany i tyle. Wygraliśmy tak naprawdę fartem, oba gole bardziej przypadkowe niż zaplanowane, do tego karny, słupek, wybicie z linii...
|
Umówmy się - szczęściu trzeba pomóc. Żeby strzelić bramkę, trzeba najpierw oddać strzał

Sergiej zawsze umiał bronić karne, więc to też nie do końca fart.
Kulawikowi trzeba oddać, że wyciągnął wnioski po meczu z BOT-em. Boguski w ataku, Sikorski w 93 minucie. To mówi wszystko. Plus za wprowadzenie Stolarskiego, nie ma na co czekać. Przynajmniej pod koniec rundy będzie wiadomo, czy jest sens na niego stawiać.