Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1246
Stary 01.03.2013, 02:24
mistico napisał(a):Wyświetl post
Kulawik nadaje się do zmiany i tyle. Wygraliśmy tak naprawdę fartem, oba gole bardziej przypadkowe niż zaplanowane, do tego karny, słupek, wybicie z linii...
Umówmy się - szczęściu trzeba pomóc. Żeby strzelić bramkę, trzeba najpierw oddać strzał
Sergiej zawsze umiał bronić karne, więc to też nie do końca fart.

Kulawikowi trzeba oddać, że wyciągnął wnioski po meczu z BOT-em. Boguski w ataku, Sikorski w 93 minucie. To mówi wszystko. Plus za wprowadzenie Stolarskiego, nie ma na co czekać. Przynajmniej pod koniec rundy będzie wiadomo, czy jest sens na niego stawiać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując