Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21625
Stary 01.03.2013, 01:22
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
E tam...nie badx taki skromny! Walnij jakies propozycje Tygrysku, co te tepaki maja zrobic, żeby w czasie kryzysu na swiecie w Polsce jednak było tak z 5% wzrostu PKB...no przeciez wy wiecie jak to zrobic nie?
PS. w dalszym ciagu poszukuje w tekscie karnowskich co im sie jednak w decyzjach KNF nie podoba...bo sam kpiacy ton jest mało precyzyjny...choc niektórym tepakom pewnie w zupełnosci to wystarczy
Nigdzie nie pisałem, że pozjadałem rozumy i wiem jak "zbawić PKB". Pomysły mogę tylko powtarzać za ekonomistami, bo za cienki Bolek jestem, żeby w kwestiach tak skomplikowanych się wypowiadać (i jacy "Wy" do cholery?).

W podsumowaniu artykułu masz napisane, pogrubionymi literami, cóż się autorowi tekstu nie podoba.

Kończę wątek Kuba, bo kiepsko się rozmawia z kimś, kto chce dyskutować a nie wie o czym.