Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 28.02.2013, 23:35
A co to? Forumowi prezesi nie zwalniają Kulawika?

down - w żadnym razie... Zauważ jednak, że po tym meczu nie ma ani jednego wpisu
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.03.2013 o godz. 01:03.
Odpowiedz cytując