fanfan napisał(a):

Ten Twój cytat niczego nie dowodzi . Z pewnością nie było tak ,że Wisła na siłę wypchnęła Szymkowiaka zresztą i tak za niewielkie pieniądze . Szymek nie krył że chciał spróbować sił w innej lepszej lidze , że w Polsce osiągnął już wszystko i gdyby nie chciał przechodzić do Trabzonu to po prostu by nie przeszedł zresztą sam wspominał ,że wtedy miał też propozycje z innych klubów , wybrał Turecką ofertę ponieważ była najlepsza i dla Wisły i dla niego . O tym naleganiu może się źle wypowiedziałem - może nie tyle nalegał na transfer do Trabzonu co nalegał na swój transfer zagraniczny i dostał na to zielone światło od klubu a to że trafił do Turcji to już sprawa prawdopodobnie najlepszej oferty .
Oczywiście źle mnie nie zrozumcie , nie piszę tego by wbić szpilę w Szymka ponieważ bardzo go lubię i szanuję jednak niektórzy przesadzają wieszając psy na Franku za to ,że odszedł w pewnym momencie z Wisły co jest normalną koleją rzeczy tak jak wielu innych nieco bardziej zasłużonych dla klubu piłkarzy .
|
Było tak, że Szymkowiak napyskował na ówczesnego prezesa Basałaja (Janusza) bodaj za wykopanie Kaspra i zatrudnienie Liczki po Tbilisi i kopnęli Go w d... za byle jakie pieniądze i byle gdzie.
Zbadaj też przy okazji wczęsniejsze koleje takich piłkarzy jak Moskalewicz i Sarnat...
Duża szansa, że przejdziemy tą Jagę. A wtedy - oby oprócz L przeszły Flota (wątpię) i Ruch.
Wtedy L zapewne "wylosowałaby" F, a my Ruch czyli i tak nieźle. A wtedy...