tofik napisał(a):

Może Boguski z Genkowem w ataku ?Bułgar będzie od główkowania, a Bogski taki bardziej sęp, czekający na padline albo dobitke z paru metrów.
Bez Cwetana nie mamy w jedenastce nikogo z wyczuciem przy wrzutkach, stałych fragmentach.
|
Zastanawiam się w jakiej formie musi być Bułgar, skoro w Bełchatowie wychodzimy w dziesięciu, a dziś na szpicy gra Iliev. Pierwszy raz od momentu odejścia Zieńczuka mamy w składzie skrzydłowego z dokładną wrzutką, więc aż się prosi żeby ten kołek Genkow stanął sobie w szesnastce i czekał aż mu piłka spadnie na łeb.