Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 28.02.2013, 22:04
Świetnie wygląda Kosa taki zarośnięty z siwą brodą. Taki polski Andrea Pirlo. Kamil najlepszy na boisku, zdecydowanie. Szkoda tej sytuacji Wilka z Chrapkiem, można było jechać na Podlasie z trzema golami przewagi, ale i tak nie jest źle. Wystarczy tam strzelić jednego gola i już się Jaga nie podniesie. Stawiam, że w półfinałach znajdą się: Wisła, Legia, Śląsk i Zagłębie. I tu liczę na wylosowanie FC Bolywood.
Odpowiedz cytując