Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21618
Stary 28.02.2013, 21:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Pracowałeś kiedykolwiek w "bankowości"? Wiesz chociaż co to rekomendacja "T", "S"? Wiesz po co zostały wprowadzone? To nie "Karnowscy" tylko Ty jak zwykle pieprzysz nie mając pojęcia o temacie, w związku z którym się wypowiadasz.

Wyobrax sobie geniuszu, ze nie trzeba pracowac w bankowosci, żeby wiedzieć co to rekomendacja T czy S...Co konkretnie mi zarzucasz? Czy tylko pyskujesz żeby popyskowac?
Co ci sie nie podoba w poluźnieniu polityki kredytowej banków (bo co mi sie nie podoba to ja wiem), jakie masz lepsze pomysły, jakie rozwiazania powinien rzad zastosowac aby utzrymac PKB na poziomie oscylujacym choc wokół 2-2.5%? Słucham Tygrysie Bankowości...
Ostatnio edytowane przez kuba.j.g. : 28.02.2013 o godz. 22:10.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...