wolfy napisał(a):

Ciężka sprawa. Nawet gdyby obrońcy i bramkarz Jagi obstawili u buka, to Daniel musi jeszcze trafić w bramkę. A udowodnił już, że pół metra na pustaka to może być za dużo jak na jego umiejętności.
Musieliby go chyba nastrzelić.
|
Ukah z Pazdanem by go trzymali na piątym metrze a bramkarz celował , żaden problem byleby tylko kurs dobry był ...