MatMario napisał(a):

|
A jak nie chcesz mieć gołej baby, viagry czy czego tam nie chcecie to zróbcie tak jak ze stroną Stowarzyszenia, tam się dało a teraz się nie da?
|
Masz na myśli gwiazdkowanie/kropkowanie adresu? I co, za każdym razem jak pojawi się taki nowy adres mam wpisać go do bazy? Zabawa w kotka i myszkę.
P.S. Ileż to gardłowania było o stronę SKWK, a jak zostało to odblokowane, to nikt się słowem nie odezwał
