Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
Od: 12.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
553
28.02.2013, 14:32
Straciłem dobrą pracę z powodu redukcji etatów.
Szukam pilnie pracy na jakiejś hali w fabryce. Jak by ktoś coś wiedział gdzie można się popytać lub podzwonić czy wysłać CV to proszę o kontakt
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Puchatek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Puchatek
Znajdź inne posty napisane przez Puchatek