Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21612
Stary 28.02.2013, 12:49
Analogia z pewnością nie bardziej dupna, aniżeli banialuki jakie tutaj od dwóch dni wypisujesz, że o "pieprzeniu o Katyniu" nie wspomnę, bo jako Polakowi i Wiślakowi wstyd mi po prostu, że ktokolwiek polskojęzyczny mógł na Wiślackim ponoć forum coś takiego napisać.