Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.02.2013, 11:12
Remis bedzie dobrym wynikiem. Wowczas bielszczanie nie odrobia do nas punktow. Trzeba powalczyc o ten remis.

0-0 biore w ciemno. Mysle, ze bedziemy swiadkami kolejnego spektaklu z Sikorskim, Gardula, Wilkiem & co. w rolach glownych.
Punkt jak w morde strzelil, chyba ze chlopaki beda miec jeszcze w kosciach mecz PP z gigantem z Bialegostoku. Wtedy klasyczne 0-1.
Odpowiedz cytując