|
Ale o czym w ogóle ta dyskusja i po co? Oba ww. lewackie systemy były systemami totalitarnymi, socjalistycznymi do szpiku kości i nastawionymi ekspansywnie i agresywnie w stosunku do "obcego". Oba mają na sumieniu miliony istnień ogółem i odebrały życie wielu naszym wspaniałym rodakom.
Jeśli ktoś w jakikolwiek sposób próbuje usprawiedliwiać 50-letnią okupację ziem polskich przez radzieckich zbrodniarzy, pisać o ludobójstwach jako "epizodach", to ma po prostu kur*a nierówno pod sufitem. Tak bobku, masz we łbie siano zamiast mózgu.
|