Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30
Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
Od: 07.2011
Offline
#
7
28.02.2013, 09:20
Z natury jestem optymistą ale to co widzę ostatnio każe wątpić w dobry wynik.
Najbardziej prawdopodobne wyniki to 0 - 0 / 1 -0 / 0 -1
Niestety ale każdy z nich jest tak samo realny.
4FunNow
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 4FunNow