AYALA napisał(a):

Będzie przymusowe zamykanie w szpitalu psychiatrycznym
wis.la/eqi0u
czyżby kolejna forma represji wobec umęczonego społeczeństwa ?
|
Jak 90% tekstow na tym portalu, napisane oczywiscie w trybie przypuszczajacym, sugerujacym nieuchronnosc tego o czym pisza...Jak widac "informowanie" spoleczenstwa sie udaje bo Ty juz uwazasz, ze BEDZIE ZAMYKANIE w szpitalu psychiatrycznym...
"My informujemy, Oni klamia"...hehe