Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21596
Stary 28.02.2013, 06:54
Dzisus...

Napisze jeszcze raz; Zwiazek Radziecki, szczegolnie za Stalina, to byl zbrodniczy kraj. Juz, zrozumianie?


Ela
Blablabla, a gdyby Stalin zjadal na sniadanie polskie dzieci to bylby jeszcze bardziej okrutny Ludzie ja wiem ze Stalin byl psychopata, ale fakty sa takie ze ZSRR ani Polski nie aneksowal, ani nie eksterminowal narodu. To sa fakty. Zajrzyjcie do ksiazek od historii i poczytajcie o latach 45-89.

III Rzesza miala takie plany. Czystosc rasowa, rasa panow, przestrzen zyciowa... to wszystko bylo osia nazizmu. Nie ma nazizmu bez tych haselek. Uwazacie ze III Rzesza w razie wygranej wojny (!) nagle by doszla do wniosku ze przestrzen zyciowa to jednak nie potrzebna, ze jednak slowianie nie takie zwierzeta? Bilans sowieckiej okupacji to nie tylko Katyn czy wysiedlenia. To sa epizody w okupacji ktora trwala ponad 4 dekady. Krawe i przykre, ale tylko epizody. Natomiast zgodnie z nazistowska ideologia okupacja Polski (i nie tylko) miala wlasnie polegac na takich masowych "Katyniach i wysiedleniach" bo celem bylo zrobienie przestrzeni zyciowej dla niemcow.
Holocaust pokazal ze co jak co, ale w tych sprawach nie mozna bylo liczyc na ich laske.


Ergo, okupacja sowiecka przyniosla stworzenie satelickiej Polski z tym samym systemem gospodarczo-politycznym co w Zwiazku Radzieckim. Okupacja nazistowska (wedlug takich malo znaczacych ludzikow III Rzeszy jak Hitler, Goebeels, Himmler czy Frank) miala polegac nie na tworzeniu satelickiego kraju; miala polegac na zrobieniu miejsca dla czystych niemcow.

Jesli wy nie widzicie roznicy to cos z wami nie tak...

Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 28.02.2013 o godz. 07:09.