|
Jejku, Pablo84 zamiast widziec wszedzie siare (jakie to... smutne) i prosic moderatora o cenzure (!) to przekonaj mnie argumentami. Tylko nie pisz co zrobil Zwiazek Radziecki bo tutaj nie o to chodzi. Tutaj chodzi o to co zrobilaby III Rzesza (perspektywa dlugoterminowa) gdyby mogla.
Ja rozumiem ze sowiety byly niefajne i to bardzo. Tez tak uwazam. Ale to chyba nie zwalnia z myslenia, co?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 28.02.2013 o godz. 01:38.
|