Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21591
Stary 28.02.2013, 00:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
"Jak to określamy"? Myślałem, że Ona sama się swoimi "dziełami" określiła... No tak, to było tak dawno - nie grzebmy w życiorysach! Przecież później to była taka miła staruszka...


Tak...a potem, za swoje "dzieła" dostała Nobla jako Polka...zgadza sie? Czy może kazała sie do siebie przy wreczaniu nagrody zwracac "towarzyszko"?
Wy sie grzebiecie w tych zyciorysach w których grzebac wam jest wygodnie. Tych których uwazacie za swoich nie tykacie. Co którys wyskoczy, że mu banialuki Jarosława i jego pseudopatriotyzm nie pasuje, sam się skazuje na to, że ktos zacznie mu w zyciorysie grzebac i np. znajdzie wyjazd za granice w głebokiej komunie...no a jak wyjechał to musiał współpracować...i juz staje sie UBekiem itd...schemat bardzo prosty.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...