Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20093
Stary 27.02.2013, 23:26
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Prasa donosi iż Daniel Sikorski wiedzie prym w ekstraklasie - 660 dni temu strzelił ostaną bramkę w tych rozgrywkach. Cytując: "Jeśli Sikorski się nie przełamie, to za niecałe trzy miesiące stukną mu dwa lata bez bramki"

krakow_sport_pl: http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...kiego_jak.html
Może wypadałoby mu z trybun "Sto lat!" zaśpiewać?
Jak jubileusz, to jubileusz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując