Lukasz napisał(a):

Prasa donosi iż Daniel Sikorski wiedzie prym w ekstraklasie - 660 dni temu strzelił ostaną bramkę w tych rozgrywkach. Cytując: "Jeśli Sikorski się nie przełamie, to za niecałe trzy miesiące stukną mu dwa lata bez bramki"
krakow_sport_pl: http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...kiego_jak.html
|
Może wypadałoby mu z trybun "Sto lat!" zaśpiewać?
Jak jubileusz, to jubileusz.