HEDu napisał(a):

|
No coz, Biton kolejny gol na Cyprze.
|
Na Cyprze Sikorski też by strzelał. Tam nawet jakby na niego śpiewali, to i tak by nie zrozumiał. A zarabia x razy mniej.
Frajerzy. Ewidentnie brakuje im tam kogoś z głową do interesów. Najlepiej łysą...