Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21586
Stary 27.02.2013, 20:39
Bobek widzę, że postanowiłeś brnąć dalej w myśl staropolskiego przysłowia "uczył Marcin Marcina, a sam głupi jak świnia"... powiedz mi zatem skoro twierdzisz, że wolisz ZSRS od III Rzeszy, na którą chorobę wolałbyś zapaść na dżumę czy cholerę?



Wykładając zaś wprost "kawę na ławę" dokonywanie tego typu porównań jest po prostu chore (to tak a'propo czytania tekstu ze zrozumieniem).