Nie tłumaczcie Bobkowi90, szkoda czasu. To typowy produkt komunistycznego wychowania, tego czego nauczano na lekcjach historii, tego co się promuje w komunistycznych mediach obecnie.
On tylko generuje Wasz czas na tłumaczenie mu zamiast pchać merytorycznie dyskusję do przodu. Szkoda amunicji na Bobka90, polać go wodą na mrozie, niech bratnia, radziecka przyroda go utuli.
