fialo
Cytat:
|
Jeżeli myslisz, ze Internet jest anonimowy i możesz sobie używać do woli, to się tęgo mylisz, zapewniam Cię, że nie byłbyś taki skłonny do klepania jezorem gdybyśmy stanęli oko w oko, także uważaj na to co piszesz do mnie.
|
Jeden z najbardziej wiesniackich argumentow spotykanych w necie. Cos w stylu;
jestes przeciw bolszewikom? Ciekawe czy wykrzyczalbys to czerwonoarmistom wkraczajacym w 1945 do Polski. Nie? To jestes pipka internetowa.
fialo, wracaj do swojej jaskini. Mamy XXI wiek. Racje zdobywa sie teraz troche inaczej anizeli plemiennymi walkami wrecz. Samicom tez inaczej juz sie imponuje. Wyjasniam; moze nie wiesz.
------------------------------------------
Pieprzenie o Katyniu, prababciach, i rublach

Sprawa jest prosta; znamy historie i wiemy co wygrany Zwiazek Radziecki zrobil z i w Polsce.
Na pytanie co zrobilaby wygrana III Rzesza odpowiedzcie sobie sami. Najlepiej czytajac o III Rzeszy i jej "baronach".
Ja miedzy Rzesza a Zwiazkiem wybieram Zwiazek Radziecki. I to nie zmienia tego ze
Zwiazek Radziecki byl agresorem, do tego bardzo, bardzo, dupnym. Nigdzie nie napisalem ze Zwiazek Radziecki byl fajny. Czytac uwazniej!