Bajeczne

Porównywać jaka śmierć jest lepsza czy szybka w obozie koncentracyjnym, czy powolna w gułagu z głodu, wycieńczenia i pracy ponad siły.
Zdaj sobie sprawę z tego, że zarówno jedni i drudzy chcieli nas sprowadzić do roli niewolników. Słyszałeś o Katyniu, o trzech deportacjach Polaków z obszarów I okupacji sowieckiej? Wiesz o tym, że Polacy zamieszkujący Kresy Wschodnie z cieszyli się ze zmiany okupanta, gdyż niemiecki atak na Sowiety w czerwcu 1941 r. powstrzymał część trzeciej deportacji? O eksploatacji Polskich zasobów węgla w latach 1945-1953 słyszałeś, gdzie komuniści zarządzający Polską przekazywali nie tylko ZSRS, ale także NRD węgiel poniżej kosztów jego wydobycia? Ja już tutaj nie wspominam o masowych mordach i gwałtach na polskiej ludności podczas II okupacji sowieckiej (choć ciekaw jestem czy słyszałeś o tzw. obławie augustowskiej?).
Wiesz co to był rubel transferowy już w okresie PRL-u?
Bobek czytając twoje beznadziejne porównania cisną mi się na klawiaturę grubsze słowa... naprawdę chłopie ogarnij się!!!