Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21580
Stary 27.02.2013, 19:50
Właśnie ogladam w reżimowej TVP news, że po-wski Naczelny Sąd Administracyjny wydał decyzję, że powinno się płaćić podatek za używanie w pracy .........służbowych telefonów , samochodów czy komputerów Debilizm rządów Tuska nasila się

P.S. Do kabaretu można dać stwierdzenia, że gdy "Mazower" zabijał słowem (tak, tak, Goebels też to robił) ale miał wtedy tylko 25 lat. Więc teraz jest OK. SS-mani z obozów koncentracyjnych też kiedy popełniali zbrodnie też mieli po 25 lat, a teraz są też tacy milusińscy
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 27.02.2013 o godz. 19:56.