Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 27.02.2013, 17:49
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Na 100% mamy jakiegoś młodego zdolnego , ale ....a mać my boimy się postawić właśnie na tych młodych.
A bo tu walczymy o mistrza i nie wypada , a tu bo walczymy o utrzymanie.
Gdzie oni sie kuźwa mają wybić w młodej ekstraklasie mają zostać "wyłowieni" z ME ( lub innych ) przez fachowców pokroju Kulawika i Bednarza ? No bez jaj.
Problem leży w tym ,że Wisła zawsze była, jest i pewnie będzie trudnym klubem dla młodych zawodników.
U nas zawsze jest presja na wyniki i trenerzy boją sie wystawić młodzież
O czym Ty gadasz? Zdolna mlodziez? U nas jest tylko mlodziez... Kogo nie wpuscic z ME to dramat... Probierz wstawial mlodziez, Kulawik od czasu do czasu tez kogos wstawi ale to tyle bo mlodych talentow niestety nie posiadamy zadnych...
Odpowiedz cytując