Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline
#
621
27.02.2013, 17:49
Manhunt
napisał(a):
Na 100% mamy jakiegoś młodego zdolnego , ale ....a mać my boimy się postawić właśnie na tych młodych.
A bo tu walczymy o mistrza i nie wypada , a tu bo walczymy o utrzymanie.
Gdzie oni sie kuźwa mają wybić
w młodej ekstraklasie
mają zostać "wyłowieni" z ME ( lub innych ) przez fachowców pokroju Kulawika i Bednarza ? No bez jaj.
Problem leży w tym ,że Wisła zawsze była, jest i pewnie będzie trudnym klubem dla młodych zawodników.
U nas zawsze jest presja na wyniki i trenerzy boją sie wystawić młodzież
O czym Ty gadasz? Zdolna mlodziez? U nas jest tylko mlodziez... Kogo nie wpuscic z ME to dramat... Probierz wstawial mlodziez, Kulawik od czasu do czasu tez kogos wstawi ale to tyle bo mlodych talentow niestety nie posiadamy zadnych...
madziar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do madziar
Znajdź inne posty napisane przez madziar