kuba.j.g. napisał(a):

|
Widac pan Cenckiewicz lubi sie bawic w takie sensacyjne historyjki...
|
cóż za pocisk w historyka
jednemu źle, ze gazeta z historią w nazwie cofa się do lat 50', drugi ciska od dajdajów ale nie widzi różnicy (choćby w kosztach - bo co tam etyka) miedzy in vitro a normalną prokreacją
wzruszenie