dobrze wiedzieć, że nasz napastnik jest w czymś najlepszy
EDIT:
a tak się zastanawiam, skoro napastnika rozlicza się z bramek, to pomocnika z asyst. Ciekawe kto u nas ma taką passę bez asysty
EDIT2:
Fota z głównej
Czy mi się wydaje, czy ze zdjęcia został wymazany Jovanic ? Przypadek czy celowy pstryczek w nos ?

Nie mogę nigdzie znaleźć oryginalnego zdjęcia, żeby porównać...