Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20091
Stary 27.02.2013, 14:16
dobrze wiedzieć, że nasz napastnik jest w czymś najlepszy

EDIT:
a tak się zastanawiam, skoro napastnika rozlicza się z bramek, to pomocnika z asyst. Ciekawe kto u nas ma taką passę bez asysty



EDIT2:

Fota z głównej



Czy mi się wydaje, czy ze zdjęcia został wymazany Jovanic ? Przypadek czy celowy pstryczek w nos ? Nie mogę nigdzie znaleźć oryginalnego zdjęcia, żeby porównać...
Ostatnio edytowane przez mistico : 27.02.2013 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując