Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1235
Stary 27.02.2013, 12:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tiaa, Orest na pewno przyjdzie do Wisły w podskokach a już na 100% zostanie miło przywitany po jego debilnych wypowiedziach podczas pracy u obrzezanych.
Mógłby ktoś podać linki do tych wypowiedzi, albo jakieś cytaty? Bo też słyszałem, że się negatywnie wypowiadał, ale wiem dokładnie jak. Ponoć coś przed derbami na treningu, że w Wiśle tylko pracował, ale prosiłbym o konkrety.
Odpowiedz cytując