Kocur napisał(a):

|
Tiaa, Orest na pewno przyjdzie do Wisły w podskokach a już na 100% zostanie miło przywitany po jego debilnych wypowiedziach podczas pracy u obrzezanych.
|
Mógłby ktoś podać linki do tych wypowiedzi, albo jakieś cytaty? Bo też słyszałem, że się negatywnie wypowiadał, ale wiem dokładnie jak. Ponoć coś przed derbami na treningu, że w Wiśle tylko pracował, ale prosiłbym o konkrety.