7 kotów napisał(a):

Rzadko tu bywam.
Co to za debil ten "taki mlody" ? Stary forumowicz po zmianie nicka spowodowanej banem ?
|
Witam Planc - data rejestracji lipiec 2010 w połączeniu z wypowiedziami gościa łątwo połączyć w jedną całość - chłopak od Tarasa spod Zakąsek-Przekąsek.
Pozdrawiam